HOMEADVERTEREN OP ADVERSUSCONTACT
OP ADVERSUS IS HET
Fashion trends, kapsels en lifestyle man op Adversus
Kapsels Fitness Beauty man Fashion Modellen Relatie Lifestyle Horoscoop Blog Vrouw



Herenkapsels voorjaar zomer 2012Kapsels met een jaren '50 quiff (kuif) zijn trendy. Zo creëer je de... [kapsels] Vrouwen zoeken de ideale echtgenoot… Karakter... [relatie] Hoe ziet jouw ideale vrouw eruit? Is ze blond, donker... [relatie] Alex Cunha Als je Alex Cunha niet kent, sla dan even een recent... [fashion]
SCHRIJF JE NU IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF EN ONTVANG ELKE WEEK ONZE UPDATES VIA EMAIL
Huid en makeup man
Beauty man

Home | home | Beauty man | Huid en mannen | Beauty must-haves


Backstage Dsquared2 fashion show
man zomer 2010

Beauty must-haves voor de moderne man

Wat zit er in de beauty van de hedendaagse man? Beauty must-haves voor de moderne man

De man en make-up was tot voor kort een ongehoorde combinatie. 'Nu maakt de man zich meer op dan de vrouw', grapt Michele Magnani, make-up artiest van Mac. 'Nee, dat is overdreven, maar er zijn belangrijke cultuurveranderingen gaande...'

De aandacht die de man van tegenwoordig voor zijn lichaam heeft, omvat veel meer trainen in de sportschool. De man verzorgt zichzelf steeds beter en loopt daarbij in op de vrouw. Na het sporten en douche gebruikt elke man tegenwoordig wel een lichaamscrème. Er zijn steeds meer producten verkrijgbaar die op de mannenhuid zijn toegespitst. Menig man zal al bekend zijn met - laten we eens een specifiek product noemen - de speciale mannencrèmes die een platte buik beloven. De man werkt ook meer aan zijn teint. Hij gaat af en toe onder de zonnebank en doet 's zomers graag een kleurtje op het strand op. En steeds vaker gebruikt de man make-up.

'In het licht van deze ontwikkelingen moet je de combinatie mannen en make-up zien,' vertelt Michele Magnani. 'Make-up voor de man heeft eigenlijk niets te maken met de make-up voor de vrouw. Bij een vrouw mag je zien dat ze zich heeft opgemaakt, dat staat juist leuk, maar de make-up van de man moet een onzichtbaar effect hebben.

Er moet dus een effect zijn, maar waar dat effect vandaan komt, dat mag niet gezien worden. Daarom is het altijd aan te raden om als man altijd make-up producten te gebruiken die specifiek voor de man ontwikkeld zijn.'

Michele Magnani heeft speciaal voor de mannen van Adversus een kleine maar essentiële beauty-kit samengesteld. Deze producten mogen niet ontbreken in de beauty van de moderne man.

Een hydraterende crème

Een hydraterende (vochtinbrengende) crème is essentieel. Kies de crème op basis van jouw huidtype.

Een scrub

Iedereen kent inmiddels het belang van scrubben. Houd je huid schoon en glad door regelmatig te scrubben. Hoe mooier je huid, hoe minder je eraan hoeft te doen. Een goede verzorging, dag na dag, is de basis van een mooie huid.

Een gekleurde crème of een matte zelfbruiner

Om de huid een egaal en uniform aanzien te geven, kun je een gekleurde crème of een zelfbruinende crème gebruiken. Welk product je ook gebruikt, verzeker je ervan dat het MAT is. Een mannenhuid hoort niet glanzend of 'licht reflecterend' te zijn. Gebruik dus matte producten zonder lichtreflecterende pigmenten. Breng het product met een kwast met natuurlijke haren aan. Gebruik geen sponsje want anders is het resultaat niet natuurlijk. Een heel geschikt product voor de mannenhuid is Studio Moisture Tint SPF 15 (een gekleurde crème die in verschillende toonaarden voorhanden is) van Mac.

Een camouflageproduct

Met een camouflageproduct kun je pukkeltjes, mee-eters, sneetjes van het scheren en andere imperfecties camoufleren. Het is heel belangrijk, onderstreept Michele Magnani, dat je een luchtige formule kiest die dezelfde kleur heeft als je huid. Het product mag niet lichter of donkerder zijn (anders dan bij de vrouw die graag met lichtpunten en kleurnuances speelt).

Je kunt het camouflageproduct ook gebruiken om kringen onder je ogen te camoufleren. Maar, waarschuwt Michele Magnani, gebruik niet teveel product. Een man mag wel een beetje kringen hebben. Helemaal afgedekte kringen is onnatuurlijk en helemaal niet sexy.

Eventueel een product tegen wallen

Er bestaan tegenwoordig producten die wallen in korte tijd aanzienlijk kunnen doen slinken. Een voorbeeld daarvan is Fast Response Eyecream van Mac op basis van algen maar vooral ook cafeïne. Het effect is bijna onmiddellijk. Ideaal na een avondje doorzakken. Om toch nog met een fris en wakker gezicht op kantoor te verschijnen.

Gel voor de wenkbrauwen

Een man mag gekamde wenkbrauwen hebben en ook wenkbrauwhaartjes die met een doorzichtige gel op z'n plaats worden gehouden, maar een man mag géén geëpileerde wenkbrauwen hebben, is het advies van Magnani. Dus mannen, geen mooi gevormde wenkbrauwen, geen boogjes of wenkbrauwen die in een puntje eindigen! Ga voor stoere, mannelijke maar verzorgde wenkbrauwen. Beperk je ertoe om ze in model te kammen en ze te fixeren met een beetje gel.

Een uitzondering is misschien de mono-brauw, maar ook in dat geval is voorzichtigheid geboden. Bij sommige modellen bij de shows staat een mono-brauw eigenlijk best mooi. Het hangt gewoon van je look af of je de haartjes boven je neus weghaalt of niet.

Lip conditioner

Een ander onmisbaar beautyproduct dat elke man zou moeten hebben, is een lip conditioner. We willen geen mannen met velletjes aan hun lippen meer zien! Ga wel voor een lip conditioner in de echte zin van het woord. Een lipproduct dat je lippen voedt en verzorgt. In tegenstelling tot bijvoorbeeld cacaoboter dat de lippen beschermt tegen de kou (er als het ware een filmpje overheen legt) maar verder niets voor je lippen doet. Cacaoboter is bovendien niet geschikt voor in de zon (maar wel weer ideaal als je gaat skiën). Gebruik altijd een lipconditioner met een anti-zonnebrandfilter (minimaal SPF 15).

Dit zijn de producten die de moderne man eigenlijk altijd tot zijn beschikking zou moeten hebben. Producten die ervoor zorgen dat je er bij elke gelegenheid - op je werk, op een party of in de discotheek - verzorgd en op je best uitziet.

Charlotte Mesman voor Adversus


Deze artikelen zouden je ook kunnen interesseren:
Herenkapsels winter 2011 2012
Herenkapsels: de nieuwe retro look De nette herenkapsels uit de jaren '30 en... [kapsels]

Smoking en avondkleding Meer tips en voorbeeldfoto's voor een... [fashion]

Tips om te stoppen met roken Bind de strijd met die 'stinkstok' aan Als het.... [lees]

Brillen zijn cool Goede ogen? Geen bril nodig? Toch dragen! Met neutrale glazen... [lees]

The Blonde Potato
Nu online! Alléén voor fashion en beauty addicts. Modetrends, streetstyle, modellen en beauty trends. Alles uit eerste hand. Beleef het mee op onze blog. Klik hier

Klik om The Blonde Potato aan je favorieten toe te voegen
OP TRENDYSTYLE.NET
Modellen. Supermooie (top)modellen bij Chanel. Trendystyle fotograafde de meest gevraagde modellen van het moment... [meer]

Klik om Adversus aan je favorieten toe te voegen

Mannenmode winter 2012 2013 Aristocratische mannen, de terugkeer van... [fashion]

Meer fashion>>

Huidverzorging voor de man De nieuwste technieken voor een mooie... [lees]

Meer fashion>>

Mode FASHION EN TRENDS
Mannenmode, fashion tips en modetrends voor de... [meer]
Beauty BEAUTY KAPSELS
Alles over uiterlijke verzorging: huidverzorging, de... [meer]
Trends en lifestyle MODELLEN
Foto's van modellen, exclusieve fotogalerieën en... [meer]
Afvallen AFVALLEN
Afslanktips en dieet tips voor een strak lichaam... [meer]
Liefde LIEFDE
Van vreemdgaan tot relaties met grote leeftijdsverschillen... [meer]
Mannenshows winter 2012 2013          

Canali

Gucci

Corneliani

Iceberg

Ermenegildo Zegna

Burberry Prorsum

ADVERSUS

Auteursrechtinformatie. Op onze artikelen rust copyright. Klik hier voor meer informatie

Adverteren op Adversus | Contact | Privacy | Adversus banners | Adversus newsletter

Relatie problemen | Afslanken | Mode man | Hotspots restaurants | Beauty man | Streetstyle | Foto van de week | Haarverzorging | Huid en makeup | Kapsels | Maandhoroscoop | Mode trends | Fitness | Lichaamsverzorging | Zon en zee | Welzijn | Backstage modellen | Body building | Kleding advies | Seks en erotiek | Verleiden | Horoscoop 2012 | Glamour modellen | Model worden man | Modellen | Modeshows | Recepten - koken | Lifestyle | Reizen | Adversus Newsletter

Margherita.net | Trendystyle.net | Adversus.com | Adversus.it | Fashioncrimes.nl | TheBlondePotato

Adversus is een product van Ciccicyber.com - Copyright © 2002 - 2012 - Sitemap

MODELLEN

Cover model Cover model Cover model
Cover model Modellen foto's Cover model
Adverteren op Adversus