Kapsels, fashion man, lifestyle en fitness op Adversus
Krijtstreep kan heel trendy zijn! Krijtstrepen in moderne varianten en combinaties... [meer] Cover modelSimcha Ik heb veel vriendinnen, maar ik kan mijn beste vriendinnen
wel op... [meer]

Fashion trends: man winter 2010/11
Kapsels: haartrends man winter 2010 2011
Horoscoop: maandhoroscoop augustus
Modellen Kapsels & beauty Fashion Fitness Relatie Vrije tijd Lifestyle Auto Over ons Vrouwen
Modellen foto's Modellen: Cheryl is het cover model van deze week, en het is ook... [meer] fitnessBovenste borstspieren trainen Het bovenste... [meer] Snelle indruk van de wintermode 2010 2011 voor de man... [meer] Hoe verdien je het respect van je collega's?
Collega's... [meer]
Negatieve effecten van koffie en alcohol Koffie en alcohol... [meer]

Fashion man 2010/11

ADVERSUS NEWSLETTER

Adversus Newsletter
Newsletter 'Model-holic'..., fashion addict? Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief... [meer]

Home | Fashion man | Fashion man 2011 | Fashion winter 2010 2011 | Mannen in rok?

Modetrend: Mannen in rok of mantelpak?
De modeontwerpers blijven proberen om de man aan de rok (of beter: in de rok) te krijgen... (in samenwerking met Trendystyle.net)

De modeontwerpers blijven proberen om de man aan de rok (of beter: in de rok) te krijgen. Maar of het gaat lukken? Op de catwalks voor herfst/winter 2010-2011 zagen we korte, knielange en lange plooienrokken voor hem. We geven de stoere, korte rokken (bij de jongeren) van Frankie Morello een kans. In de mantelpakken met plooienrok waarin Vivienne Westwood 'haar' mannen ziet, hebben wij een harder hoofd.

Mannen in rok
Frankie Morello winter 2010 2011
Mannen in rok
Giuliano Fujiwara winter 2010 2011

Foto's van links naar rechts: modeshow Frankie Morello herfst/winter 2010-2011, modeshow Giuliano Fujiwara herfst/winter 2010-2011

Man in rok. Modeontwerpers maar ook grote winkelketens als H&M introduceren de rok voor hem. Het is niet de eerste keer dat de modewereld de man in rok wil zien. Vele merken en grote modehuizen het al geprobeerd maar tot nu toe hebben wij nog geen man in rok gezien. Niet op straat maar zelfs niet bij de modeshows waar het publiek - en zeker het mannelijke deel bij de presentatie van de herencollecties - toch altijd erg vooruitstrevend is.

Of het dit seizoen gaat lukken om hem ertoe te bewegen zijn broek in te wisselen voor een rok, is voor ons nog een grote vraag.

Toch zijn sommige voorstellen op de catwalks zo gek nog niet. De afgelopen week showden de Italiaanse ontwerpers hun collecties voor winter 2010-2011 en de korte rokjes die we op de catwalk van Frankie Morello zagen was eigenlijk best heel stoer. Dat komt vooral omdat ze over strakke (versleten) grijszwarte spijkerbroeken werden geshowd. De show was verder opgetuigd met kettingen en leer. De uitstraling was die van een rebelse street gang die van voetbal houdt.

De 'mantelpakjes' met plooienrok tot op de knie in paars of grote tartanruiten die we bij Vivienne Westwood zagen, zijn ongetwijfeld minder draagbaar (ook al passen ze wel in het straatje van de provocerende Britse ontwerpster). De blazers hebben een mannelijke snit maar de rokken - van voren recht en van achteren geplooid - zijn gewoon een beetje té. De lange plooienrokken bij Giuliano Fujiwara hadden wel iets mannelijks, niet in het minst vanwege de kleur (zwart) en de combinatie met zwart leer en grote sneakers.

Mannen in rok
Vivienne Westwwod winter 2010 2011
Mannen in rok
Vivienne Westwwod winter 2010 2011

Man in mantelpak bij Vivienne Westwood herfst/winter 2010-2011

Voor de mannen die zich niet geheel aan de rok dragen, maar het wel aandurven om zich met 'meer volume tussen de benen' te vertonen, is er altijd nog de broek met verlaagd kruis (zozeer dat het bijna een harembroek wordt).

En verder zagen we in verschillende collecties - Vivienne Westwood, Gazzarrini, Frankie Morello - panelen die aan de broek of het jasje bevestigd waren en wel iets van een rokje weg hadden.

Een ander kledingstuk dat aan de damesgarderobe ontleend lijkt te zijn, zijn de lange truien voor hem. Zo lang dat je ze, als ze deel hadden uitgemaakt van een damescollectie, als 'jurk' zou bestempelen.

Man in rok, mantelpakje, harembroek of lange trui (lees: jurk). We zagen ze op de catwalk, maar zijn benieuwd wat we ervan op straat gaan terugzien.

Adversus
21 januari 2010

COVER MODEL

Cover modelSimcha Ik heb veel vriendinnen, maar ik kan mijn beste vriendinnen
wel op... [meer]
Meer modellen

BEAUTY EN KAPSELS

Weg met die zwarte puntjes Mee-eters mogen dan klein zijn maar ze ontsnappen niet aan het... [meer]
Meer beauty man

Plaats dit artikel op Facebook
Plaats deze pagina op Hyves
Adversus in jouw favorieten?
ADVERSUS BLOG

De pathologisch leugenaar Een pathologisch leugenaar heeft het liegen tot levenskunst... [meer]

Adversus Blog

OP TRENDYSTYLE.NET
Haartrends vrouw winter 2010 2011 De kapsels op de catwalks voor winter 2010 2011 waren... [meer]

Trendystyle.net

FITNESS
fitnessBiceps trainen met een halterstang
(ook thuis) Als jij deze zomer niet met een paar... [meer]

Meer fitness

WELZIJN
Ruiten overhemden Trend in de herenmode: ruiten overhemden zijn weer in. Ruiten overhemden... [meer]

Meer mannenmode

MODELLEN
Herenkapsels Op verzoek van een trouwe lezer van Adversus besteden we deze week meer... [meer]

Meer kapsels

MODELLEN
Modellen foto's Covermodel: Anastasia Ik houd van mannen die zeker van zichzelf zijn, die weten wat ze willen en... [meer]

Modellen gezocht


Auteursrechtinformatie. Op onze artikelen rust copyright. Klik hier voor meer informatie

Adverteren op Adversus | Contact | Privacy | Adversus banners | Adversus newsletter

Relatie problemen | Afslanken | Auto's | Mode man | Hotspots restaurants | Beauty man
Haarverzorging | Huid en makeup | Kapsels | Maandhoroscoop | Mode trends | Fitness | Lichaamsverzorging | Zon en zee
Bioscoop | Boeken | Welzijn | Backstage modellen | Body building | Gadgets voor mannen | Kleding advies | Seks en erotiek | Verleiden
Horoscoop 2010 | Wintersport special | Glamour modellen | Model worden man | Modellen | Modeshows | Recepten - koken | Lifestyle
Reizen | Vrije tijd | Ipse Dixit | Adversus Newsletter

www.margherita.net | www.trendystyle.net | www.adversus.com | www.adversus.it | www.adversus.asia

Adversus is een product van Ciccicyber.com - Copyright © 2002 - 2010 - Sitemap

Adverteren op Adversus