Kapsels, fashion man, lifestyle en fitness op Adversus
Krijtstreep kan heel trendy zijn! Krijtstrepen in moderne varianten en combinaties... [meer] Cover modelSimcha Ik heb veel vriendinnen, maar ik kan mijn beste vriendinnen
wel op... [meer]

Fashion trends: man winter 2010/11
Kapsels: haartrends man winter 2010 2011
Horoscoop: maandhoroscoop augustus
Modellen Kapsels & beauty Fashion Fitness Relatie Vrije tijd Lifestyle Auto Over ons Vrouwen
Modellen foto's Covermodel: Anastasia Ik houd van mannen die zeker van... [meer] Mannen kapsels winter 2010 2011 De nieuwste haartrends... [meer] Weg met die zwarte puntjes Mee-eters mogen dan klein... [meer] fitnessBovenste borstspieren trainen Het bovenste... [meer] Onderhandelen over je salaris Ga voor het salaris dat je waard... [meer]

Model worden man

ADVERSUS NEWSLETTER

Adversus Newsletter
Newsletter 'Model-holic'..., fashion addict? Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief... [meer]

Home | Fashion | model worden | Welke fouten moet je als model niet maken?

Welke fouten moet je als model niet maken? Zoals in elke beroep, zijn er ook in het modellenwerk fouten die je beter niet kunt maken en situaties die je beter kunt vermijden. Elisa Tintori, boeker van het fashionmodellenbureau Joy Model Management vertelt er meer over.

Wat zijn de meest gemaakte fouten van beginnende modellen en voor welke fouten zou je mannelijke modellen die aan het begin van een modellencarrière staan, willen waarschuwen? De grootste fout die je kunt maken, is alles direct willen, denk ik. Voor een geslaagde modellencarrière is er meer nodig dan geschikte maten en de juiste lengte. Ik denk dat 40% van het succes van een model afhangt van het uiterlijk en 60% hangt af van het karakter van het model en van 'geluk hebben'. Zonder karakter en persoonlijkheid kom je niet ver.

En verder moet je op het juiste moment op de juiste plek zijn. Ik kan je zoveel voorbeelden geven van modellen die het geluk hebben gehad om de juiste persoon te ontmoeten die ze naar hun waarde wist te schatten en de deur voor ze kon openen! Natuurlijk kunnen alleen personen die iets in de business te betekenen hebben je helpen.

Natuurlijk is ook je modellenbureau fundamenteel. Je bureau moet je carrière goed begeleiden. Modellen die niet luisteren en het beter weten, kunnen soms grote fouten maken. De meest gemaakte fout is van het ene naar het andere bureau overstappen in de hoop dat het dan beter gaat. Dat is een ernstige fout.

Natuurlijk mag je van bureau veranderen maar het moet niet een wanhopige zoektocht worden naar iets dat er niet is. De tijd om carrière te maken, is relatief. De een doet er één jaar over, de ander is in vijf maanden bekend en iemand als David Gandy (parfum Dolce & Gabbana) is een laatbloeier. Maar hij is wel een uitzondering!

Ik hoor wel zeggen dat je modellen één of twee jaar moet geven en als er dan niets gebeurt... dan zal er niets gebeuren, in het merendeel van de gevallen tenminste. In elk geval is het belangrijk om een goed modellenbureau te hebben, en om met dit bureau een goede feeling te hebben, want anders wordt het moeilijk!

A.C. for Adversus
20 debember 2009
Met dank aan Elisa Tintori van Joy Model Management, Via San Vittore 40, Milaan, www.joymodels.com

COVER MODEL

Cover modelSimcha Ik heb veel vriendinnen, maar ik kan mijn beste vriendinnen
wel op... [meer]
Meer modellen

BEAUTY EN KAPSELS

Weg met die zwarte puntjes Mee-eters mogen dan klein zijn maar ze ontsnappen niet aan het... [meer]
Meer beauty man

Plaats dit artikel op Facebook
Plaats deze pagina op Hyves
Adversus in jouw favorieten?
ADVERSUS BLOG

De pathologisch leugenaar Een pathologisch leugenaar heeft het liegen tot levenskunst... [meer]

Adversus Blog

OP TRENDYSTYLE.NET
Haartrends vrouw winter 2010 2011 De kapsels op de catwalks voor winter 2010 2011 waren... [meer]

Trendystyle.net

FITNESS
fitnessBiceps trainen met een halterstang
(ook thuis) Als jij deze zomer niet met een paar... [meer]

Meer fitness

WELZIJN
Ruiten overhemden Trend in de herenmode: ruiten overhemden zijn weer in. Ruiten overhemden... [meer]

Meer mannenmode

MODELLEN
Herenkapsels Op verzoek van een trouwe lezer van Adversus besteden we deze week meer... [meer]

Meer kapsels

MODELLEN
Modellen foto's Covermodel: Anastasia Ik houd van mannen die zeker van zichzelf zijn, die weten wat ze willen en... [meer]

Modellen gezocht


Auteursrechtinformatie. Op onze artikelen rust copyright. Klik hier voor meer informatie

Adverteren op Adversus | Contact | Privacy | Adversus banners | Adversus newsletter

Relatie problemen | Afslanken | Auto's | Mode man | Hotspots restaurants | Beauty man
Haarverzorging | Huid en makeup | Kapsels | Maandhoroscoop | Mode trends | Fitness | Lichaamsverzorging | Zon en zee
Bioscoop | Boeken | Welzijn | Backstage modellen | Body building | Gadgets voor mannen | Kleding advies | Seks en erotiek | Verleiden
Horoscoop 2010 | Wintersport special | Glamour modellen | Model worden man | Modellen | Modeshows | Recepten - koken | Lifestyle
Reizen | Vrije tijd | Ipse Dixit | Adversus Newsletter

www.margherita.net | www.trendystyle.net | www.adversus.com | www.adversus.it | www.adversus.asia

Adversus is een product van Ciccicyber.com - Copyright © 2002 - 2010 - Sitemap

Adverteren op Adversus