Kapsels, fashion man, lifestyle en fitness op Adversus
Kapsels, fashion man, lifestyle en fitness op Adversus
Krijtstreep kan heel trendy zijn! Krijtstrepen in moderne varianten en combinaties... [meer] Zijn mannen bang om ouder te worden? … Mannen worden mooier oud dan vrouwen... [meer]

Fashion trends: man winter 2010/11
Kapsels: haartrends man winter 2010 2011
Horoscoop: maandhoroscoop augustus
Modellen Kapsels & beauty Fashion Fitness Relatie Vrije tijd Lifestyle Auto Over ons Vrouwen
Modellen foto's Modellen: Cheryl is het cover model van deze week, en het is ook... [meer] fitnessBovenste borstspieren trainen Het bovenste... [meer] Snelle indruk van de wintermode 2010 2011 voor de man... [meer] Hoe verdien je het respect van je collega's?
Collega's... [meer]
Negatieve effecten van koffie en alcohol Koffie en alcohol... [meer]

Kapsels

Beauty man

ADVERSUS NEWSLETTER

Adversus Newsletter
Newsletter 'Model-holic'..., fashion addict? Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief... [meer]

Home | Kapsels | Kapsels zomer 2010 | Kapsels en haarstijlen voor de man voor zomer 2010

Kapsels en haarstijlen voor de man voor zomer 2010 Een interview met Jim Shaw, Salon Director essensuals/essensuals MEN, Billericay

De haartrends voor voorjaar en zomer 2010
De haartrends voor voorjaar en zomer 2010. Welke kapsels - wat voor haarlengte en welke haarstijlen - zullen tijdens de zomer van 2010 'trendy to wear' zijn?
Naar verwachting zullen we het komende seizoen voor de man veel haarstijlen met natuurlijke beweging gaan zien. Dit soort kapsels krijgen de overhand op de sluike en steile looks die we het vorige seizoen zagen.

Dus krullen en volume komen weer in beeld en dat is zeker voor de zomer heel relaxed. Een andere trend die waarschijnlijk populair zal gaan worden, zijn door de jaren '80 geïnspireerde kapsels met een lange, zware pony en haar dat aan de zijkanten en van achteren kort geschoren is.

De haarproducten voor voorjaar en zomer 2010
De haarproducten voor voorjaar en zomer 2010. Welke (nieuwe) haarstylingsproducten zou elke man dit seizoen in zijn 'beautycase' moeten hebben?
Label M. Matt Paste en Souffle staan nog steeds hoog op de toplijst van mijn 'must haves' voor herenkapsels.

Label.M Matt Paste is perfect om volume mee te creëren. Dit product is vooral geschikt voor fijn haar. Label M. Souffle geeft je haar glans en zorgt dat het gemakkelijk te stylen is zonder dat het er zwaarder of futloos door wordt.

Mannen en haarkleuringen
Mannen en haarkleuringen. Ja of nee? En wat zijn de meest trendy kleuringen voor het nieuwe seizoen? Kleuringen zullen altijd wel het domein van de vrouw blijven al hoewel 40% van onze cliëntèle op dit moment man is (en dat gaat naar bijna 60% in de grote steden) en de mannen ook steeds meer bereid zijn om met kleuren te experimenteren. Maar op dit moment is de favoriete reden voor de man om aan een kleuring te beginnen nog steeds het camoufleren van grijze haren. Voor mannen gaat het in de eerste plaats om de keuze van de haarstijl (met een natuurlijke haarkleur). Anders dan vrouwen volgen zij de laatste trends op het gebied van haarkleuringen veel minder.

Stijliconen voor de man
Wat is het 'stijlicoon' voor lente zomer 2010? Door wie laten de kappers zich inspireren en door wie wordt het grote publiek geïnspireerd? Voor de mannen gaat het eigenlijk allemaal om individualiteit. Het gaat om kapsels die bij hun persoonlijkheid en bij hun levensstijl passen.

Het komt zelden voor dat een man bij ons in de salon komt met een foto van een celebrity. Mannen weten vaak al goed wat voor kapsel ze willen.

Kapsels voor snelle zakenmannen en voor coole jongeren

Wat voor kapsel zou jij aanraden aan de snelle zakenmannen die een trendy en up-to-date look willen maar die in hun werk te maken hebben met een zekere 'office dress code'? En welke haarstijl zou je aanraden aan de jongeren die op dit gebied meer keuzevrijheid hebben?
Voor de zakenman is een kortere haarstijl een must. Vraag om een netjes en scherp geknipt, kort kapsel dat ervoor zorgt dat je haar er gezond uitziet.

En voor wat betreft de jongere mannen. Waarom zou je niet voor een rock and roll haarstijl gaan? Zoiets als James Dean in de jaren '50. Het is een fantastische look omdat deze haarstijl een 'coole' nostalgie uitstraalt maar tegelijkertijd ook ongelooflijk sexy is.

A.C. voor Adversus
6 februari 2010

Adversus weersverwachting
COVER MODEL

Modellen foto'sAnastasia Ik houd van mannen die zeker van zichzelf zijn, die weten wat ze willen... [meer]
Meer modellen

BEAUTY EN KAPSELS

Weg met die zwarte puntjes Mee-eters mogen dan klein zijn maar ze ontsnappen niet aan het... [meer]
Meer beauty man

Plaats dit artikel op Facebook
Plaats deze pagina op Hyves
Adversus in jouw favorieten?
ADVERSUS BLOG

De pathologisch leugenaar Een pathologisch leugenaar heeft het liegen tot levenskunst... [meer]

Adversus Blog

OP TRENDYSTYLE.NET
Haartrends vrouw winter 2010 2011 De kapsels op de catwalks voor winter 2010 2011 waren... [meer]

Trendystyle.net

MODELLEN
Modellen foto's Covermodel: Anastasia Ik houd van mannen die zeker van zichzelf zijn, die weten wat ze willen en... [meer]

Modellen gezocht

KAPSELS MAN
Mannen kapsels winter 2010 2011 De nieuwste haartrends voor de man voor winter 2010 2011... [meer]

Meer kapsels

FITNESS
fitnessZó krijg je spierballen Als je aan wie dan ook, zelfs aan een kind, vraagt om zijn spieren te laten... [meer]

Meer fitness

WELZIJN
De koortslip Wat is een koortslip? Hoe krijg je een koortslip? Hoe besmettelijk is het? En wat kun... [meer]

Meer welzijn


Auteursrechtinformatie. Op onze artikelen rust copyright. Klik hier voor meer informatie

Adverteren op Adversus | Contact | Privacy | Adversus banners | Adversus newsletter

Relatie problemen | Afslanken | Auto's | Mode man | Hotspots restaurants | Beauty man
Haarverzorging | Huid en makeup | Kapsels | Maandhoroscoop | Mode trends | Fitness | Lichaamsverzorging | Zon en zee
Bioscoop | Boeken | Welzijn | Backstage modellen | Body building | Gadgets voor mannen | Kleding advies | Seks en erotiek | Verleiden
Horoscoop 2010 | Wintersport special | Glamour modellen | Model worden man | Modellen | Modeshows | Recepten - koken | Lifestyle
Reizen | Vrije tijd | Ipse Dixit | Adversus Newsletter

www.margherita.net | www.trendystyle.net | www.adversus.com | www.adversus.it | www.adversus.asia

Adversus is een product van Ciccicyber.com - Copyright © 2002 - 2010 - Sitemap

Adverteren op Adversus