![]() |
Krijtstreep
kan heel trendy zijn! Krijtstrepen in moderne varianten en combinaties...
[meer] |
Zijn
mannen bang om ouder te worden?
Mannen worden mooier oud dan
vrouwen... [meer] |
Fashion trends: man winter 2010/11 Kapsels: haartrends man winter 2010 2011 Horoscoop: maandhoroscoop augustus |
Modellen: Cheryl is het cover model van deze week, en het is ook... [meer] | Bovenste borstspieren trainen Het bovenste... [meer] | Snelle indruk van de wintermode 2010 2011 voor de man... [meer] | Hoe verdien je het respect van je collega's?Collega's... [meer] | Negatieve effecten van koffie en alcohol Koffie en alcohol... [meer] |
|
Home | Lifestyle en welzijn | Onderhandelen over je salaris
|
1. Veel werkgevers kennen de onderhandelingsfase. Om voor zichzelf alvast wat marge in te bouwen, komt het vaak voor dat ze je een lager salaris aanbieden dan ze bereid zouden zijn om te betalen. Ze antiperen hiermee op jouw verzoek om een hoger salaris. Het zou jammer zou als je het zomaar zou laten zitten en het aangeboden salaris direct zou accepteren. Zet je schroom opzij en probeer uit te vinden hoeveel rek er aan de andere kant nog in zit. Niet geschoten, is altijd mis.
2. Blijft de werkgever na een eerste poging tot onderhandelen bij het aangeboden salaris, vraag jezelf - voordat je verdergaat met onderhandelingen - dan goed af hoe sterk je positie is. Hoe graag wil de werkgever je hebben? Zijn er andere kandidaten? Ben je echt speciaal? Of de onderhandelingen over de hoogte van je salaris voorzet, zal van het antwoord op deze vragen afhangen.
3. Ga voorzichtig om met informatie over je salaris in je huidige of vorige baan. Veel werkgevers baseren het salaris dat ze je aanbieden op wat je bij je andere werkgever verdient (verdiende). Overweeg of het handig is om deze informatie vrij te geven of niet. In geval je een hoog salaris verdiende, kan het helpen om ook bij de nieuwe werkgever hoger binnen te komen. Vind je dat er tegenover je nieuwe baan een veel hogere beloning moet staan, probeer dan geen informatie over je huidige verdiensten te geven.
4. Zorg ervoor dat je je in een zo sterk mogelijke positie bevindt. Heb je andere aanbiedingen gekregen, laat dat dan doorschemeren. Zeg deze aanbiedingen bovendien niet af voordat je met de werkgever van je keuze een akkoord over het salaris hebt bereikt.
5. Is het duidelijk dat de werkgever zijn aanbod niet kan (of wil) verhogen, probeer er dan niet-geldelijke extra's uit te slepen. Denk hierbij aan een auto van de zaak of ook aan kleinere onkostenvergoedingen als parkeergeld of reisgeld, of misschien wel extra vakantiedagen.
6. Wees creatief. Blijft het gewenste salaris uit en houd de werkgever voet bij stuk, vraag dan bijvoorbeeld of het mogelijk is om het tijdstip van de eerste salarisverhoging (naar het niveau dat jij wenst) naar voren te schuiven. Het is goed mogelijk dat de werkgever dit accepteert. Zo hoeft hij zich niet meteen aan een hoog salaris te binden en heb jij de mogelijkheid om te laten zien wat je waard bent.
7. Neem bedenktijd Bedenk dat je niet gehouden bent direct een beslissing te nemen. Meestal is er niet zoveel haast bij dat je niet één of twee dagen bedenktijd kunt nemen. Doe dat dan ook.
8. Volg je intuïtie. Laat je niet onder druk zetten door ouders of je partner om een salaris te accepteren uit angst dat je de baan uiteindelijk niet zult krijgen. Weeg je kansen en mogelijkheden goed af. En houd voor ogen dat jij de enige bent die de beslissing of je een salaris uiteindelijk wel of niet accepteert, kan nemen.
adversus
in samenwerking met trendystyle.net
![]() |
| COVER MODEL |
|
|
| BEAUTY EN KAPSELS |
|
|
| Plaats dit artikel op Facebook | ||
|
||
|
| ADVERSUS BLOG |
|
|
| OP TRENDYSTYLE.NET |
Haartrends vrouw winter 2010 2011 De kapsels
op de catwalks voor winter 2010 2011 waren... [meer]
|
| FITNESS |
Brede schouders krijg je zò Het ideale mannelijke lichaam wordt gekenmerkt door de klassieke... [meer] |
| WELZIJN |
Onderhandelen over je salaris Ga voor het salaris dat je waard bent. Eindelijk is het zover. Je bent... [meer] |
| MODELLEN |
Covermodel: Anastasia Ik houd van mannen die zeker van zichzelf zijn, die weten wat ze willen en... [meer] |
| KAPSELS MAN |
Mannen kapsels winter 2010 2011 De nieuwste haartrends voor de man voor winter 2010 2011... [meer] |
| Auteursrechtinformatie. Op onze artikelen rust copyright. Klik hier voor meer informatie |
|
Adverteren op Adversus | Contact | Privacy | Adversus banners | Adversus newsletter Relatie problemen | Afslanken
| Auto's | Mode man
| Hotspots restaurants | Beauty
man www.margherita.net | www.trendystyle.net | www.adversus.com | www.adversus.it | www.adversus.asia Adversus is een product van Ciccicyber.com - Copyright © 2002 - 2010 - Sitemap |
Adverteren
op Adversus |