
Copy the look (or not). Vandaag hebben we weer een boeiende streetstyle look voor je. Het is een look die niet voor iedereen weggelegd is, althans niet in zijn geheel, maar je kunt er natuurlijk wel weer elementen uithalen voor jouw eigen fashion look.
Wat wij mooi vinden aan deze streetstyle look
Allereerst de broek die het midden houdt tussen een nette pantalon en een jogging broek. Streetwear is de trend, de broeken worden wijder en casual is cool. Deze broek is wat dat betreft een schot in de roos.
De veterschoenen eronder zijn prima. Met sneakers wordt het meer een jogging broek. Het zal van de gelegenheid afhangen welke schoenen je onder een dergelijke broek draagt.
De trui met V-hals heeft een luxe uitstraling en heeft onze goedkeuring. Je kunt ‘m zoals op de foto met een choker of sjaaltje dragen, voor een artistieke touch. Met een overhemd krijg je meer een kantoor look.
Helemaal goed is de blauw op blauw combinatie, en ook de verschillen in texturen! Deze combinatie getuigt van stijlgevoel.

Wat wij minder draagbaar vinden
De bont/teddyjas natuurlijk. Of course, er zijn heren die er goed mee wegkomen, maar wij zien liever een stoer jack of een mooie herenmantel. De gustibus.
De modeaccessoires verdienen ook de aandacht. Ook hier hangt het weer helemaal af van het type man dat je bent en de look die je wil creëren. Niet iedereen voelt zich prettig met grote zilveren ringen om de vingers en een handtas (met vossenstaart hanger) in de hand. De bril is wél heel intellectueel!
Nogmaals, kopieer niet blindelings maar laat je inspireren.

ADVERSUS